خوب – چاه شهردار دوربین قرارداد کمیسیون

خوب – چاه: شهردار دوربین قرارداد کمیسیون شهرداری شورای شهر اخبار اجتماعی

آدم‌کُشی در بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران

جوانی که به علت اختلافات شخصی همکارش را در بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران به قتل رسانده بود ساعاتی بعد دستگیر شد.  آدم کُشی در بازار تهران عبا..

ادامه مطلب

تصویر العمل شبه‌نظامیان روهینگیا به فراخوان القاعده جهت کمک به مسلمانان میانمار

گروه رستگاری روهینگیا آراکان (آرسا) که گروهی شبه نظامی حامی اقلیت قومی روهینگیا در میانمار است یک روز بعد از درخواست القاعده از مسلمانان جهت ایستادگی..

ادامه مطلب

لندن میزبان نشست وزیران خارجه آمریکا و انگلیس راجع به لیبی و کره‌شمالی

وزیر امور خارجه انگلیس امروز (پنج‌شنبه) در لندن با همتای آمریکایی خود راجع به مسائلی از جمله توفان ایرما، کره‌شمالی و لیبی بحث و گفت‌وگو خواهد کرد. ..

ادامه مطلب

آلودگی هوا نوع میکروب‌های ساکن دستگاه تنفسی را عوض کردن می دهد

محققان دانشگاه میلان ایتالیا دریافتند آلودگی هوا موجب عوض کردن نوع باکتری‌های موجود در دستگاه تنفسی می‌شود.  آلودگی هوا نوع میکروب های ساک..

ادامه مطلب

ارتباط بین تغییرات سیستم ایمنی با وضع حمل زودرس

به گزارش ایسنا و به نقل از هلث دی، چه اتفاقی جهت سیستم ایمنی در دوران بارداری رخ می دهد؟ دانشمندان امیدوارند با درک تغییرات سیستم ایمنی بدن در دوران..

ادامه مطلب

حذف شناسنامه با تکمیل پایگاه اطلاعات جمعیتی کشور

رئیس شرکت ثبت احوال کشور گفت: در طول دو سال اخیر توانستیم حدود 26 میلیون کارت ملی هوشمند صادر کنیم. حذف شناسنامه با تکمیل پایگاه اطلاعات جمعیتی ک..

ادامه مطلب

آیین‌نامه اردوهای دانش‌آموزی تدوین شود , گلایه و درخواست عضو کمیسیون آموزش در تماس با بطحایی

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: طی تماس با وزیر آموزش و پرورش درخواست شد تا آیین‌نامه اردوهای دانش آموزی تدوین شود. ..

ادامه مطلب