خوب – چاه شهردار دوربین قرارداد کمیسیون

خوب – چاه: شهردار دوربین قرارداد کمیسیون شهرداری شورای شهر اخبار اجتماعی

گت بلاگز دنیای خودرو بهبود باتری خودروهای برقی با رایانه‌های کوانتومی

شرکت خودروسازی فولکس واگن از طریق یک همکاری با گوگل و با استفاده از رایانه‌های کوانتومی در پی اصلاح عملکرد باتری خودروهای برقی است. 

بهبود باتری خودروهای برقی با رایانه‌های کوانتومی

بهبود باتری خودروهای برقی با رایانه های کوانتومی

عبارات مهم : باتری

شرکت خودروسازی فولکس واگن از طریق یک همکاری با گوگل و با استفاده از رایانه های کوانتومی در پی اصلاح عملکرد باتری خودروهای برقی هست.

به گزارش ایسنا و به نقل از انگجت، این شرکت ها همچنین می خواهند با استفاده از آخرین فناوری ها، پرسشها ترافیکی خودروهای خودران را حل کنند.

بهبود باتری خودروهای برقی با رایانه‌های کوانتومی

محاسبات کوانتومی اخیرا پیشرفت زیادی داشته هست. شرکت های بزرگ و کوچک به دنبال راه هایی جهت ایجاد فناوری و سپس استفاده از آن جهت حل طیف وسیعی از پرسشها هستند.

مایکروسافت یک زبان برنامه نویسی تازه جهت رایانه های کوانتومی دارد، اینتل یک تراشه آزمایشی جهت این فناوری تازه ساخته است و دانشمندان به دنبال راه هایی جهت استفاده از پرتوهای چرخشی نور در برنامه های کاربردی محاسبات کوانتومی آینده هستند.

شرکت خودروسازی فولکس واگن از طریق یک همکاری با گوگل و با استفاده از رایانه‌های کوانتومی در پی اصلاح عملکرد باتری خودروهای برقی است. 

در حال حاضر فولکس واگن و گوگل در حال همکاری جهت تحقیق جامع در این زمینه و به دنبال استفاده از رایانه های کوانتومی و هوش مصنوعی جهت اصلاح باتری های خودروهای برقی هستند. کاری که تویوتا نیز دنبال می کند.

این دو شرکت همچنین می خواهند بر روی بهینه سازی ترافیک که یک توسعه کلیدی جهت آینده خودروهای خودران هست، و فرایندهای تازه یادگیری ماشین کار کنند.

این همکاری در اجلاس وب 2017 در لیسبون اعلام شد که متخصصان فولکس واگن در سان فرانسیسکو و مونیخ با رایانه های کوانتومی جهانی گوگل کار خواهند کرد.

بهبود باتری خودروهای برقی با رایانه‌های کوانتومی

“مارتین هافمن” مدیر عامل شرکت فولکس واگن در بیانیه ای گفت: فناوری محاسبات کوانتومی ابعاد جدیدی را به روی ما باز می کند و ردیابی سریع را جهت مباحث آینده فراهم می کند. ما در فولکس واگن می خواهیم در استفاده از محاسبات کوانتومی جهت فرایندهای یکسان به محض این که این فناوری به صورت تجاری در دسترس باشد، جزو نخستین ها باشیم. به لطف همکاری با گوگل، ما قدم مهمی را جهت رسیدن به این نشانه برداشته ایم.

واژه های کلیدی: باتری | همکاری | رایانه | فناوری | استفاده | فولکس واگن | دنیای خودرو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs