خوب – چاه شهردار دوربین قرارداد کمیسیون

خوب – چاه: شهردار دوربین قرارداد کمیسیون شهرداری شورای شهر اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی آیین‌نامه اردوهای دانش‌آموزی تدوین شود , گلایه و درخواست عضو کمیسیون آموزش در تماس با بطحایی

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: طی تماس با وزیر آموزش و پرورش درخواست شد تا آیین‌نامه اردوهای دانش آموزی تدوین شود.

آیین‌نامه اردوهای دانش‌آموزی تدوین شود , گلایه و درخواست عضو کمیسیون آموزش در تماس با بطحایی

گلایه و درخواست عضو کمیسیون آموزش در تماس با بطحایی؛ آیین نامه اردوهای دانش آموزی تدوین شود

عبارات مهم : آموزش

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: طی تماس با وزیر آموزش و پرورش درخواست شد تا آیین نامه اردوهای دانش آموزی تدوین شود.

ایسنا نوشت:فاطمه سعیدی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس راجع به سانحه رخ داده جهت دانش آموزان هرمزگانی در داراب گفت: مساله اول این است که اصلا آیا به گونه ای برنامه ریزی شده است که اتوبوس حامل دانش آموزان نیمه شب در بزرگراه باشد؟ فاصله دو استان هرمزگان و فارس به شکلی است که با ذره ای تدبیر می توانستند دانش آموزان را در طول روز که خطر وقوع اتفاق کمتر است راهی مقصد کنند.

آیین‌نامه اردوهای دانش‌آموزی تدوین شود , گلایه و درخواست عضو کمیسیون آموزش در تماس با بطحایی

وی افزود: اگر وزارت آموزش و پرورش از صدور یک آیین نامه مورد نیاز الاجرا در این خصوص ناتوان است نمایندگان مجلس آماده اند این عنوان را پیگیری کنند. باید سفر شبانه بزرگراه ای در اردوهای دانش آموزی تعطیل شود. اگر نمی توانند طوری برنامه ریزی کنند که دانش آموزان نیمه شب در بزرگراه ها نباشند صراحتا بگویند تا فکر دیگری شود.

وی همچنین گفت: دقایقی پیش با وزیر آموزش و پرورش نیز به صورت تلفنی صحبت کردم و خواستم یک بار جهت هر لحظه آیین نامه دقیق و جامع اردوهای دانش آموزشی تدوین شود و هرگونه تخلف با مجازات جدی روبرو شود. نمی شود که هرسال شاهد چنین حوادثی باشیم و همه چیز را به گردن بزرگراه و ماشین بیاندازیم.

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: طی تماس با وزیر آموزش و پرورش درخواست شد تا آیین‌نامه اردوهای دانش آموزی تدوین شود.

این نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: من سال ها در این کشور مدیر مدرسه بوده ام. معنی سهل انگاری و اشتباه را خوب متوجه می شوم و در این مورد نیز قطعا پیگیر عنوان هستم هرچند که پیگیری ها داغ از دست دادن دانش آموزان عزیز ما را نمی کاهد.

سعیدی در آخر با تسلیت به خانواده های داغ دیده گفت: باید از هر امکانی که داریم استفاذه کنیم تا شاهد چنین مصیبت هایی نباشیم.

واژه های کلیدی: آموزش | آموزشی | کمیسیون | بزرگراه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs